Klej Magnum HiLashes

47,00 zł
Brutto
Pojemność
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Regulamin sklepu

 

Dostawa

 

Płatności

Magnum 

pojemność   3 ml 
temperatura  18-28
wilgotność 45-75 %
opary  8/10
Trwałość  8-10 tyg
gęstość Gęsty 

WAŻNE ! 

Kleje Hi-Lashes w swoim składzie nie zawierają Carbonu ( substancja syntetyczna powstająca wskutek spalania węglowodorów czyli oleju)

W klejach Hi-Lashesh, składnikiem barwiącym jest tlenek żelaza , który jest składnikiem naturalnym- mineralnym  występującym m.in. w kosmetyce mineralnej . Jest bezpieczny dla alergików na NIKIEL . 

wilgotność :  40 - 60 %  nie polecamy mieć mniej  jak 40% może skutkować to podrażnieniami powieki ponieważ klej nie wysycha przy małej wilgotności a opary nadal się utrzymują. Im mniejsza wilgotność tym większy opar kleju.   Można użyć nano-mistu  by klej szybciej  polimeryzował.

 Nawilżacz jest niezbędnym produktem pracy stylistki ! 

 

KARTA CHARAKTERYSTYKI  - .  Prosimy o wydrukowanie karty znajdującej się w zakładce "załączniki" oraz jej przetrzymywanie w dokumentach do kontroli Powiatowego Inspektoriatu Sanitarnego. Każdy produkt ma inną kartę charakterystyki.

stosowanie na  otwartym  oku  jest bardzo niebezpieczne.  Również po nałożeniu kleju na samą skórę może wystąpić  podrażnienie- poparzenie . Trzymać poza zasięgiem dzieci.

ważność po otwarciu 2 miesiące,  6 miesięcy  od daty produkcji w stanie zamkniętym w temperaturze 16-21 stopni 

skład Ethyl2-cyanoacrylate, Methoxyethyl Cyanoacrylate, PMMA, Pigment

94

Opis

Pojemność
3ml

Pliki do pobrania

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (102.28k)